Jmenuji se Jana Kyselová a žiji se svým mužem a třemi dětmi blízko rodiště Antonína Dvořáka, blízko nejdelší české řeky a naštěstí na celkem vysokém kopci, tedy dost daleko od smogu a hluku města pod námi.

Polí a luk za domem bohužel ubývá, ale přeci jen to máme stále ještě do přírody pár kroků. Les, houby, louky, srnky... to vše způsobuje, že jsem si to tu zamilovala. 

Celý život jsem byla hodně nemocná. Své dětství a mládí jsem trávila převážně u doktorů a doma v posteli.... Až když se mi blížila třicítka, pochopila jsem, že tudy cesta nevede a musím začít objevovt alternativní způsoby léčení, číst knihy, které mi lékaři nedoporučí a zapomenout na vše, co mě naučili ve škole 🙂

Začít se učit poznávat své tělo, objevovat samoléčebné procesy a konečně začít žít... nejen přežívat..

Po 30 let jsem také bojovala s ekzémem na rukách, který naštěstí po vyházení syntetických produktů z kuchyně a koupelny, zmizel. 

Bohuže ještě ale spousta lidí dá na to, co na ně bliká v reklamách, proto doufám, že svým eshopem, články a videi trochu přispěji k otevření očí dalších lidí a k jejich spokojenějšímu životu bez alergií a nemocí. 

Také jsem si uvědomila, jak je důležité dělat práci, která mě baví a naplňuje.

Jak je sebezničující trávit 8 či i více hodin denně ve stresu a křeči někde, kde to nesnáším, činností, která mi nedává smysl.

Proto jsem se začala během mateřské věnovat více tomu, co mi smysl dává. Pomáhat lidem objevovat alternativní způsoby léčení, používat přípravky, které nám neškodí a řídit se vlastním rozumem a ne tím, co nám vtlouká do hlavy systém, ve kterém žijeme. 

Kontaktujte mě na emailu: jana@mezinamizenami.cz
či telefonu: 736 436 401
Jste také srdečně zvány do fb skupiny Mezinamizenami.cz
a ke sledování mých fb stránek MezinamizenamiKvětové vody Florihana